Modellik Kursu:

Sitemiz üzerinden Modellik Başvuru Formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Formunuz incelenecek ve uygun bulunursa en kısa sürede deneme çekimi için davet edileceksiniz.

Modellik Başvurusu

Modellik yolunda daha hızlı ilerlemek ve yükselmek için Ajansımız Bünyesinde açacağımız Modellik Kurslarına katılabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiyi Ajansımız ile irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

Eğitimler ve deneme çekimleri tamamlandı. Artık hazırsınız. Model Kataloğumuzda yer alabilir ve profesyonel Model-Manken olarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

Oyunculuk Kursu:

Sitemiz üzerinden Oyunculuk Başvuru Formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Formunuz incelenecek ve uygun bulunursa en kısa sürede görüşme ve deneme çekimi için davet edileceksiniz.

Oyunculuk Başvurusu

Oyunculuk yolunda daha hızlı ilerlemek ve yükselmek için Ajansımız Bünyesinde açacağımız Oyunculuk Kurslarına katılabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiyi Ajansımız ile irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

Eğitimler ve deneme çekimleri tamamlandı. Artık hazırsınız. Oyuncu Kataloğumuzda yer alabilir ve profesyonel Sinema-Dizi-Tiyatro oyuncusu olarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

24/7 destek

90-342-232-0057

İletişim Bilgileri

Google Haritalar

Konum Bilgisi

Değirmiçem Mh. Göğüş Cd. No:70/A
Şehitkamil / GAZİANTEP
90-342-232-0057

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00
  • Cumartesi 09:00 - 14:00
  • Pazar Kapalı

Kurslar

inceleyin

Model
Kursları

Bizi Takip Edin